Global Paint Wallrounder Semi-Matt
Goed afwas- en afschrobbaar
Waterdamp doorlatend
Goed dekkend
Lange opentijd
Zeer geschikt voor afwerking van glasweefsel
Over Global Paint Wallrounder Semi-Matt
De Wallrounder Semi Matt van Global paint is een makkelijk verwerkbare muurverf met een mooie semi matte uitstraling. Gecombineerd met een goede schrobvastheid maken deze muurverf tot de juiste keuze voor het sauzen van uw wanden en plafonds in huis. De perfecte muurverf die inzetbaar is op elk project. Dit komt door zowel de verwerkingseigenschappen als de droge eigenschappen. De verf is geschikt voor het behandelen van plafonds en wanden. De muurverf is toepasbaar op minerale ondergronden zoals: Pleister-, metselwerk, beton, gasbeton, gipselementen en glasweefsel.
Bij een onbehandelde zuigende ondergrond is het nodig de muur eerst voor te strijken met de Aquafix van Global Paint. De Muurverf dient bij een tempratuur van 10 tot 25 graden aangebracht te worden.
De Wallrounder Matt is na 1 uur stofdroog en na 6 uur overschilderbaar.
Bij een onbehandelde zuigende ondergrond is het nodig de muur eerst voor te strijken met de Aquafix van Global Paint. De Muurverf dient bij een tempratuur van 10 tot 25 graden aangebracht te worden.
De Wallrounder Matt is na 1 uur stofdroog en na 6 uur overschilderbaar.
Voorbehandeling
Ondergrond moet schoon en droog zijn
Loszittende delen verwijderen.
Eventuele zoutuitslag van metselwerk afborstelen.
Sterk zuigende ondergronden behandelen met Aquafix
Global Paint Wallrounder Semi-Matt bestellen bij verf4all.nl - Wat kunt u verwachten?
Verf4all.nl levert snel en voordelig, bij bestellingen boven de €50,- gratis verzending. En voor 11 uur besteld dezelfde dag nog verzonden. Heeft u nog vragen, u mag ons altijd bellen of mailen, wij helpen u graag verder!
Specificaties
| (Kleur)dekking: | Dekkend |
|---|---|
| Aanbrengen met: | Kwast, Spuit |
| Gebruiksklaar: | Ja |
| Gemiddeld m²/L: | 8 - 10 m²/liter |
| Kleurgarantie: | Ja |
| Locatie: | Binnen |
| Overschilderbaar na: | 6 uur |
| Retourneren (14 dagen): | Ja: standaard wit, ongemengd |
| Stofdroog: | Stofdroog na 1 uur |
| Verwerkingstemperatuur: | 10 tot 25 °C |
| Uitstraling: | Semi-Mat |
| Type verdunning: | Water |
| Schrobvastheid: | Klasse 1 |
| Kwaliteit: | Professioneel |
| Inhoud: | 1 liter, 2,5 liter, 10 liter |
| Extra eigenschappen: | Ademend / damp open |